image description image description

Швидкий темп сучасного життя вимагає від нас дбайливого ставлення до свого здоров'я. На жаль, інколи уникнути хвороби не вдається.

Серед різноманіття назв, форм та дозувань лікарських засобів не завжди вдається швидко знайти потрібний саме Вам.

В цьому проекті зібрано інформацію про оригінальні лікарські засоби британської фармацевтичної компанії Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл, які розроблені для відновлення та підтримки Вашого здоров'я та здоров'я Ваших близьких.

image description

про
компанію

Компанія Reckitt Benckiser (RB) – один зі світових лідерів у виробництві товарів для дому, лікарських засобів та засобів для здоров'я і гігієни.

Кредо компанії – створювати сучасні іноваційні рішення для здорового життя в домівках, наповнених радістю та затишком.

Портфоліо компанії складається з 19 ключових брендів, кожен з яких займає лідируючі позиції в своїх категоріях.

В Україні RB представлена такими добре відомими брендами, як:
Nurofen®, Strepsils®, Gaviscon® – у напрямку лікарських засобів;
Durex®, Contex®, Veet®, Clearasil®, Scholl® – у напрямку засобів для здоров'я та гігієни;
Finish®, Airwick®, Vanish®, Calgon®, Harpic®, Bang® – у напрямку товарів для дому.
Запорука успіху компанії – професіоналізм співробітників та додержання корпоративних цінностей. Саме унікальне поєднання орієнтації на успішний бізнес та прагнення досягати більшого допомагає компанії отримувати визначні результати у всіх напрямках її діяльності.

Основні цінності RB:

RB була створена в 1999 році в результаті злиття компаній Reckitt & Colman та Benckiser N.V., заснованих ще в першій половині XIX століття.
Сьогодні RB – мультинаціональна компанія, в якій працює близько 36 000 спеціалістів більш ніж в 200 країнах. Виробничі потужності компанії знаходяться в 60 країнах, а головні офіси - в Великобританії, Сингапурі, ОАЕ (Дубай) та Нідерландах (Амстердам).
Продукція RB успішно продається в 200 країнах світу.

В 2010 році RB було визнано найповажнішою компанією в галузі товарів для дому та здоров’я (Health & Household sector) за оцінкою Britain's Most Admired Companies Awards 2010.

В 2008 році RB увійшла в число TOP-40 SDSI (Safer Detergents Stewardship Initiative), компаній-лідерів з виробництва екологічно безпечних продуктів за оцінкою американської агенції по захисту навколишнього середовища US EPA (Environmental Protection Agency).
Комерційний офіс RB в Україні було відкрито в 2006 році. Сьогодні ТОВ «РЕККІТТ БЕНКІЗЕР ХАУСХОЛД ЕНД ХЕЛС КЕР УКРАЇНА» успішно працює в 3-х бізнес напрямах: лікарські засоби, засоби для здоров'я та гігієни, засоби для дому. Штат компанії нараховує до 300 чоловік.

контакти

Товариство з обмеженою відповідальністю
"РЕККІТТ БЕНКІЗЕР ХАУСХОЛД ЕНД ХЕЛС КЕР УКРАЇНА"
04655, м. Київ, пр-т Степана Бандери, 28 А, (літера Г), оф. 80

0 800 300 338 або за електронною адресою:

contact_ua@rb.com

(с) 2014 Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕККІТТ БЕНКІЗЕР ХАУСХОЛД ЕНД ХЕЛС КЕР УКРАЇНА". Всі права захищені.